Rubīns: Esmu ļoti saviļņots šeit aizvadīt katru mājas spēli

Latvijas hokejists Kristiāns Rubīns pēc sestdienas spēles intervijā Ērnšeldsvīkas “MoDo” klubam sacīja, ka sezonas turpinājumā neatteiktos gūt vēl vairāk vārtu.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka piektdienas vakarā spēli Zviedrijas hokeja līgā (SHL) aizvadīja Kristiāna Rubīna pārstāvētā “MoDo”, kas savā laukumā tikās ar Gēteborgas “Frolunda” vienību. Uzvaru ar 4:3 izcīnīja “Modo” hokejisti, bet Rubīns otrā perioda pašā sākumā ar precīzu vārtu guvumu panāca neizšķirtu 1:1.

“Šī bija liela uzvara, un puiši paveica lielisku darbu, savukārt es izbaudīju šo vakaru šadā atmosfērā. Fani, kā arī spēlētāji bija ļoti kaislīgi. Šāds atbalsts dod mums enerģiju, dzen uz priekšu un palīdz arī brīžos, kad esi noguris.

Otrais periods varētu būt viens no labākajiem šajā sezonā, jo mēs labi darbojāmies uzbrukuma zonā un pretiniekam nedevām daudz iespēju. Ceru, ka sezonas laikā gūšu vēl vairāk vārtu, jo nekad neesmu pret vārtu gūsanu. Esmu ļoti saviļņots šeit aizvadīt katru mājas spēli,” sacīja latviešu aizsargs.

Rubīns šosezon astoņos mačos guvis divus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Modo Hockey