Rubīnam otrie vārti sezonā (VIDEO)

Sestdienas vakarā spēli Zviedrijas hokeja līgā (SHL) aizvadīja Latvijas hokejista Kristiāna Rubīna pārstāvētā Ērnšeldsvīkas “MoDo”, kas savā laukumā tikās ar Gēteborgas “Frolunda” vienību.

Uzvaru ar 4:3 izcīnīja “Modo” hokejisti, bet Rubīns otrā perioda pašā sākumā ar precīzu vārtu guvumu panāca neizšķirtu 1:1.

“Modo” hokejistiem mača trešajā periodā nācās arī astoņas minūtes spēlēt skaitliskajā mazākumā, un vienā no reizēm pretinieki realizēja skaitlisko vairākumu.

Rubīns šosezon astoņos mačos guvis divus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

“Modo” ar 15 punktiem tabulā ieņem 3. vietu, bet Gēteborgas klubs ar  14 punktiem atrodas pozīciju zemāk.

Nākamais mačs Rubīna komandai paredzēts 12. oktobrī izbraukumā pret “Lulea” vienību.