Rodrigo Ābols gūst vārtus “Rogle” uzvarā, panākums arī Rubīna klubam (VIDEO)

Šovakar Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle” komanda ar rezultātu 4:3 (3:0, 0:2, 0:1, 0:0, 1:0) mājās pēcspēles metienos apspēlēja “Linköpings HC” vienību.

Ābols šajā spēlē uz ledus atradās 20 minūtes un septiņas sekundes, guva vārtus, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 66% iemetienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs šosezon 19 spēlēs nopelnījis desmit vārtu guvumus un četras piespēles, bet “Rogle” ar 27 punktiem 19 cīņās ierindojas 12. vietā SHL.

“Rogle” nākamā cīņa paredzēta 26. novembrī plkst. 16:00 viesos pret Malmes “Redhawks” vienību.

Citā mačā Kristiāna Rubīna Ērnšeldsvīkas “MoDo” viesos ar rezultātu 4:3 (1:0, 2:2, 0:1, 0:0,1:0) pēcspēles metienos pārspēja “Orebro” vienību.

Rubīns šajā mačā 17 minūtēs un 15 sekundēs pa pretinieku vārtiem nemeta un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon 19 cīņās aizsargs guvis divus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet “MoDo” ar 30 punktiem 19 spēlēs ierindojas astotajā pozīcijā SHL.

Nākamais mačs Rubīna klubam paredzēts 25. novembrī mājās plkst. 19:00 pret Mārtiņa Dzierkala Šellefteo “AIK” vienību.