Rinkem atkal Hat-trick, Augstkalnam un Biezajam pa trīs punktiem

Ralfs Rinke, Hokejazinas.com

Ralfs Rinke | Foto: Michael Gohl

Piektdien spēles Vācijas pēc spēka 3. līgā (Oberlīga) aizvadīja Latvijas hokejisti.

Edmunda AugstkalnaElvija BiezāSanda Zolmaņa un Ralfa Rinkes pārstāvētā Esenes “Moskitos” mājās ar 6:4 (1:1, 1:1, 4:2) pārspēja Duisburgas “Fuchse”.

Rinke otrajā spēlē pēc kārtas izcēlās ar Hat-trick un rezultatīvu piespēli. Latviešu uzbrucējs ar Vācijas pasi izpildīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja piecas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Augstkalns atdeva trīs rezultatīvas piespēles, reizi meta pa vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+3”.

Biezais atzīmējās ar trīs rezultatīvām piespēlēm un pozitīvu lietderības koeficientu ”+3”.

Zolmanis 25. minūtē, spēlējot mazākumā, pēc Biezā piespēles guva “Moskitos” otros vārtus. Uzbrucējs izdarīja piecus metienus, otrā perioda beigās nopelnīja noraidījumu līdz spēles beigām un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Rinke šosezon trīs spēlēs sakrājis deviņus (6+3) punktus, Augstkalns piecos mačos izdarījis četras rezultatīvas piespēles, Biezais piecās spēlēs nopelnījis sešus (2+4) punktus, bet Zolmanis piecos mačos ticis pie pieciem (1+4) punktiem.

Klāva Plānica un Raivo Freidenfelda pārstāvētā “Hochstadt EC”, spēlējot viesos, bullīšos ar 2:3 (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1) piekāpās Artūra Ševčenko pārstāvētajai Pasavas “Black Hawks”.

Freidenfelds asistēja abos “Hochstadt EC” vārtu guvumos. Uzbrucējs izpildīja piecus metienus, uzvarēja septiņos no 15 (46,66%) iemetieniem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Plānics sešās reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarēja 24 no 32 (75%) iemetieniem, nopelnīja divas soda minūtes un maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Tikmēr Ševčenko pretinieku sastāvā atzīmējās ar pieciem metieniem un neitrālu lietderības koeficientu.

Freidenfelds un Plānics attiecīgi trīs un četrās spēlēs tikuši pie diviem (0+2) punktiem, bet Ševčenko četros mačos atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Andra Džeriņa pārstāvētā Erfūrtas “Black Dragons”, spēlējot mājās, bullīšos ar 3:2 (0:1, 2:1, 0:0, 0:0, 1:0) uzveica Egila Kalna pārstāvēto Rostokas “Piranhas”.

Džeriņš 34. minūtē asistēja “Black Dragons” pirmajos vārtos. Uzbrucējs izdarīja trīs metienus, uzvarēja 21 no 28 (75%) iemetieniem un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”. Džeriņš nerealizēja bullīti pēcspēles metienu sērijā.

Tikmēr Kalns četras reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, papildlaikā saņēma divas soda minūtes un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”. Arī Kalns nerealizēja bullīti pēcspēles metienu sērijā.

Džeriņš sešās spēlēs guvis divus vārtus un izdarījis divas rezultatīvas piespēles, bet Kalns divos mačos palicis bez punktiem.

Edgara Homjakova pārstāvētā ECDC “Memmingen” izbraukumā ar 6:2 (1:1, 2:1, 3:0) sakāva Edgara Veilanda pārstāvēto “EV Fussen”.

Homjakovs izpildīja divus metienus un pabeidza maču ar neitrālu lietderības koeficientu. Uzbrucējs pirmoreiz šosezon netika pie rezultativitātes punktiem.

Tikmēr Veilands pretinieku rindās atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Homjakovs piecās spēlēs nopelnījis deviņus (2+7) punktus, bet Veilands četros mačos palicis bez punktiem.

Gunāra Skvorcova pārstāvētā Hannoveras “Indians” mājās ar 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) apspēlēja Hernes “EV Miners 2007”.

Skvorcovs reizi meta pa vārtiem, uzvarēja savā vienīgajā iemetienā un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs piecās spēlēs guvis piecus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Savukārt Jegora Fleišera pārstāvētā Herfordas “Ice Dragons” savā laukumā ar 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) pārspēja Hammas ”Eisbaren”.

Fleišers izdarīja vienu metienu, saņēma divas soda minūtes un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs piecās spēlēs atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli.