Rimjāns uguņo ”Panthers” graujošā uzvarā

Latvijas uzbrucējs Leonards Rimjāns šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un trīs rezultatīvām piespēlēm Norvēģijas hokeja līgā.

Rimjāna pārstāvētā Ringerikes ”Panthers” mājās ar 8:2 (3:0, 3:2, 2:0) sagrāva pēdējā pozīcijā esošo Haldenas “Comet”.

Latvijas hokejists 25. minūtē asistēja ”Panthers” ceturtajos vārtos, bet pamatlaika vidū pats izcēlās ar precīzu metienu skaitliskajā vairākumā, panākot 5:1. Rimjāns 39. minūtē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli komandas sestajos vārtos, bet trešā perioda ievadā asistēja arī ”Panthers” septītajos vārtos.

Rimjāns 12 minūtēs un astoņās sekundēs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Uzbrucējs šosezon 17 spēlēs guvis sešus vārtus un izdarījis 16 rezultatīvas piespēles.

“Panthers” ar 14 punktiem 19 mačos ieņem devīto vietu desmit komandu konkurencē.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hockey.no