3 X 100% BEZRISKA LIKMES
Saņemt

Rimjāns realizē soda metienu Norvēģijā, Ponomarenko vēl viena uzvara

Latvijas uzbrucējs Leonards Rimjāns šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Norvēģijas hokeja līgā (Fjordkraft-Ligaen).

Rimjāna pārstāvētā Ringerikes ”Panthers” viesos ar 1:9 (0:2, 0:4, 1:3) kapitulēja Stavangeras ”Oilers” un piedzīvoja jau septīto zaudējumu pēc kārtas.

• 5/5
    SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!

Latvijas uzbrucējs 49. minūtē, realizējot soda metienu, guva komandas vienīgos vārtus. Rimjānam šis bija septītais precīzais metiens sezonā. Šosezon 19 mačos Latvijas uzbrucējs ir sakrājis 16 (7+9) punktus.

Rimjāns laukumā pavadīja 13 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja vien 20% iemetienu, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -3.

Tikmēr astoto panākumu pēc kārtas svinēja aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta”, kas izbraukumā ar 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) apspēlēja ”Lillehammer”.

Ponomarenko nospēlēja 20 minūtes un 55 sekundes, četras reizes apdraudot pretinieku vārtu drošību un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +1. Šosezon 18 mačos viņš ir sakrājis trīs (1+2) punktus.

”Sparta” ar 18 spēlēs izcīnītu 41 punktu ir Norvēģijas čempionāta līdere, bet ”Panthers”, 19 mačos izcīnot tikai sešus punktus, ieņem pēdējo vietu visā līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Fjordkraft-Ligaen