Rimjāns realizē soda metienu Norvēģijā, Ponomarenko vēl viena uzvara

Latvijas uzbrucējs Leonards Rimjāns šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Norvēģijas hokeja līgā (Fjordkraft-Ligaen).

Rimjāna pārstāvētā Ringerikes ”Panthers” viesos ar 1:9 (0:2, 0:4, 1:3) kapitulēja Stavangeras ”Oilers” un piedzīvoja jau septīto zaudējumu pēc kārtas.

Latvijas uzbrucējs 49. minūtē, realizējot soda metienu, guva komandas vienīgos vārtus. Rimjānam šis bija septītais precīzais metiens sezonā. Šosezon 19 mačos Latvijas uzbrucējs ir sakrājis 16 (7+9) punktus.

Rimjāns laukumā pavadīja 13 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja vien 20% iemetienu, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -3.

Tikmēr astoto panākumu pēc kārtas svinēja aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta”, kas izbraukumā ar 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) apspēlēja ”Lillehammer”.

Ponomarenko nospēlēja 20 minūtes un 55 sekundes, četras reizes apdraudot pretinieku vārtu drošību un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +1. Šosezon 18 mačos viņš ir sakrājis trīs (1+2) punktus.

”Sparta” ar 18 spēlēs izcīnītu 41 punktu ir Norvēģijas čempionāta līdere, bet ”Panthers”, 19 mačos izcīnot tikai sešus punktus, ieņem pēdējo vietu visā līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Fjordkraft-Ligaen