Rimjāns izrauj papildlaiku pēdējās sekundēs, Ponomarenko lielākais spēles laiks komandā (VIDEO)

Latvijas uzbrucējs Leonards Rimjāns šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Norvēģijas hokeja līgā.

Rimjāna pārstāvētā Ringerikes ”Panthers”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 2:3 (0:1, 0:1, 2:0, 0:1) piekāpās ”Storhamar IL”.

Latvijas hokejists deviņas sekundes līdz pamatlaika beigām guva ”Panthers” otros vārtus un izrāva pagarinājumu.

Rimjāns 11 minūtēs un 50 sekundēs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs 24 mačos izcēlies ar septiņiem precīziem metieniem un 16 rezultatīvām piespēlēm.

“Panthers” ar 19 punktiem 30 spēlēs ierindojas devītajā pozīcijā desmit komandu konkurencē.

Nākamo maču Rimjāna pārstāvētā komanda aizvadīs 13. janvārī, plkst. 17:00 viesos tiekoties ar Oslo “Valerenga IF”.

Tikmēr astoto uzvaru pēc kārtas izcīnīja aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta”, kas viesos ar 5:2 (1:1, 2:0, 2:1) apspēlēja pēdējo vietā esošo Haldenas “Comet”.

Ponomarenko uz ledus pavadīja 21 minūti un 40 sekundes (lielākais spēles laiks komandā), trīsreiz metot pa vārtiem un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs šosezon 30 spēlēs guvis divus vārtus un izdarījis septiņas rezultatīvas piespēles.

”Sparta” ar 58 punktiem 30 mačos ieņem ceturto vietu līgā.

Nākamo spēli Ponomarenko pārstāvētais klubs aizvadīs 13. janvārī, plkst. 17:00 savā laukumā uzņemot ”Storhamar IL”.

Autors: Rainers Rogs