Rimjānam lielisks sniegums, ”Panthers” pārtrauc astoņu zaudējumu sēriju

Latvijas uzbrucējs Leonards Rimjāns šovakar atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm Norvēģijas hokeja līgā.

Rimjāna pārstāvētā Ringerikes ”Panthers” savā laukumā ar 5:1 (2:0, 3:0, 0:1) sagrāva pēdējā vietā esošo Haldenas “Comet” un pārtrauca astoņu zaudējumu sēriju.

Latvijas hokejists pirmās trešdaļas pēdējās sekundēs asistēja ”Panthers” otrajā vārtu guvumā, bet otrā perioda izskaņā, spēlējot skaitliskajā vairākumā, izcēlās ar rezultatīvu piespēli arī komandas piektajos vārtos.

Rimjāns 16 minūtēs un 28 sekundēs izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Uzbrucējs šosezon 30 spēlēs guvis septiņus vārtus un izdarījis 20 rezultatīvas piespēles.

”Panthers” ar 22 punktiem 36 mačos ieņem devīto vietu līgā desmit komandu konkurencē.

Tikmēr aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) pārspēja “Lorenskog IK”.

Ponomarenko uz ledus pavadīja 21 minūti un 29 sekundes, trīsreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, nopelnot divas soda minūtes un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 36 spēlēs izcēlies ar trīs precīziem metieniem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

”Sparta” ar 67 punktiem 36 mačos atrodas ceturtajā pozīcijā.

Abu Latvijas hokejistu pārstāvētās komandas nākamo spēli aizvadīs savā starpā, Rimjāna pārstāvētajai ”Panthers” 3. februārī savā laukumā uzņemot Ponomarenko pārstāvēto ”Sparta”.