Rihards Bukarts: Ar brāli vienā maiņā iepriekš spēlējām 2019. gadā

Rihards Bukarts, Hokejazinas.com
Rihards Bukarts | FOTO: Mārtiņš Lācis

Čehijas Ekstralīgas kluba Vitkovices “Ridera” uzbrucējs Rihards Bukarts kluba mājas lapā dalījies pārdomās pēc otrdien izcīnītās uzvaras regulārās sezonas spēlē, kurā uzbrucējs guva abus vārtus.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka vakar “Ridera” komanda savā laukumā ar rezultātu 2:0 pārspēja Brno “Kometa” hokejistus. Bukarts šajā spēlē izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem.

“Manuprāt tas bija lielisks komandas darbs. Labi spēlējām aizsardzībā un gaidījām savas iespējas uzbrukumā. Pēdējie mačie tiek aizvadīti kā izslēgšanas spēles, un tām mēs gatavojamies.

Ja vēlies gūt vārtus, ir jāizdara pietiekami daudz metienu, un to ceļā var būt vairāki šķēršļi. Ja metienus neizdari, vārtus negūsi. Izdarīju metienu, ripa trāpīja aizsarga slidai un ieslīdēja vārtos. Nav svarīgi, kā vārti tiek gūti. Šoreiz ar šiem gūtajiem vārtiem izvirzījāmies vadībā,” sacīja Bukarts.

Pēdējos mačos abi brāļi Bukarti spēlē vienā maiņā. Arī vakardienas spēlē Rihards ar Robertu bija vienā virknējumā.

Mēs ar Robertu sen neesam spēlējuši kopā vienā maiņā. Šķiet, ka pēdējo reizi tas bija izlasē 2019. gadā. Starp mums ir laba ķīmija, taču vienmēr paiet laiks, kamēr saspēlējamies. Pēdējā laikā mums bija daudz spēļu, tādēļ ir neliels nogurums. Taču domāju, ka ar nākamajiem mačiem mūsu spēle kļūs vēl labāka. Mēs varam uzlabot savu spēli,” piebilda Rihards, kurš “Ridera” rindās 16 spēlēs sakrājis 11 punktus (7+4).

Turnīra tabulā “Ridera” ar 71 punktu ieņem 8. vietu. Pēdējās piecās spēlēs komanda nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Hc-vitkovice.cz

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)