Rihardam Bukartam divi vārti; Tralmakam piespēles, Mitenam sausā (VIDEO)

Šovakar Čehijas Ekstralīgā lielisku sniegumu nodemonstrēja Rihards Bukarts, kurš savai komandai atnesa uzvaru mačā pret Brno “Kometa”.

Brāļu Bukartu pārstāvētā Vitkovices “Ridera” savā laukumā ar rezultātu 2:0 pārspēja Brno kluba hokejistus.

Rihards Bukarts trešā perioda 9. minūtē panāca 1:0, bet mača izskaņā guva arī otros vārtus, raidīdams ripu tukšos vārtos. Otrajos vārtos Rihardam rezultatīvi asistēja brālis Roberts.

Abi brāļi spēlēja otrajā maiņā. Rihards 17 minūtēs izdarīja trīs metienus, kā arī nopelnīja koeficientu “+2”, savukārt Roberts 17 minūšu laikā izdarīja vienu metienu un arī nopelnīja koeficientu “+2.

Citā spēlē Hradeckrāloves “Mountfield” (Ralfs Freibergs) izbraukumā tikās spēcīgo Prāgas “Sparta” klubu un piedzīvoja zaudējumu ar 1:4.

Freibergs spēlēja pirmajā maiņā un 20 minūtēs pielietoja vienu spēka paņēmienu, kā arī nopelnīja koeficientu” -1″.

Savukārt Kladno “Rytiri” ar Mareku Mitenu vārtos un Eduardu Tralmaku sastāvā savā laukumā tikās ar Litvīnovas “Verva” (Jānis JaksKristaps Zīle).

Uzvaru ar rezultātu 2:0 izcīnīja Kladno komanda.

Tralmaks šajā spēlē atdeva divas rezultatīvas piespēles abos vārtu guvumos, kas tika gūti vairākumā. 20 minūšu laikā uzbrucējam trīs metieni, kā arī divi bloķēti metieni.

Mitens šajā mačā atvairīja 36 pretinieku metienus.

Jaks spēlēja otrajā maiņā un 22 minūšu laikā izdarīja divus metienus, savukārt Zīle kā otrās maiņas aizsargs 19 minūšu laikā izdarīja trīs metienus un bloķēja divus pretnieku metienus.

Tikmēr uzbrucēja Kristera Zvaguļa “BK Mlada Boleslav” viesos ar 5:3 pārspēja Plzeņas “Škoda” vienību.

Zvagulis spēlēja ceturtajā maiņā un deviņu minūšu laikā izdarīja vienu metienu.