Razgals un Kulda apmainās ar vārtu guvumiem savstarpējā cīņā (VIDEO)

Šovakar Čehijas pēc spēka 2. līgas spēlē Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” mājās ar rezultātu 2:4 (1:2, 0:1, 1:1) piekāpās Jihlavas “Dukla”, kuru pārstāv latvieši Patriks OzolsEduards Hugo Jansons un Edgars Kulda.

Ozols spēles sestajā minūtē, spēlējot mazākumā, rezultatīvi asistēja pirmajā vārtu guvumā. Razgals trešā perioda 17. minūtē realizēja vairākumu, panākot 2:3, taču divas minūtes vēlāk Kulda ieraidīja ripu tukšos Ostravas komandas vārtos, uzstādot gala rezultātu.

Razgals nospēlētajās 18:12 minūtēs veica septiņus (!!!) metienus pa vārtiem un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon desmit spēlēs Razgals guvis piecus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

Kulda 17:38 minūtēs četras reizes meta pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes, uzvarēja septiņus no 17 iemetieniem, kā arī pabeidza spēli ar “+1” lietderību. Ozols 18 minūtēs un 22 sekundēs iekrāja pozitīvu lietderību “+2”, taču Jansons nospēlētajās 18:02 minūtēs izpildīja un bloķēja pa diviem metieniem, pametot laukumu ar lietderību “+1”.

Gan Jansons, gan Kulda deviņās spēlēs atdevuši trīs rezultatīvas piespēles, kamēr Kulda deviņos mačos ticis pie vārtu guvuma un divām piespēlēm.

Ostravas komanda ar 13 punktiem desmit spēlēs ieņem 8. vietu, kamēr “Dukla” ierindojas trīs pozīcijas zemāk ar 12 punktiem deviņās spēlēs.

Nākamo maču “Torax Poruba 2011” aizvadīs 12. oktobrī, kad viesosies pie Sokolovas “Banik”. Tikmēr trīs latviešu “Dukla” paralēli uzņems Trebičas “SK Horacka Slavia”.

Citā spēlē aizsarga Raula Ozollapas un uzbrucēja Patrika Zabusova pārstāvētā Pršerovas “Zubr” viesos ar 0:3 (0:1, 0:2, 0:0) zaudēja Litomerices “Stadion”.

Zabusovs sev atvēlētajās 15:39 minūtēs divreiz meta pa vārtiem, vienu metienu bloķēja un pameta laukumu ar negatīvu lietderību “-1”.

Bet Ozollapa astoņās minūtēs un 11 sekundēs divreiz apdraudēja pretinieku vārtus.

Uzbrucējs astoņās spēlēs izcēlies ar diviem vārtu guvumiem un rezultatīvu piespēli. Tikmēr 19 gadus vecajam Ozollapam šī bija debija Čehijas 2. līgā.

“Zubr” ar 11 punktiem astoņos mačos ieņem 12. vietu 14 komandu konkurencē. Nākamo spēli Zabusova vienība aizvadīs 12. oktobrī pret Prostejovas “Jestrabi”.

Tikmēr Kristera Zvaguļa Prāgas “Slavia” ar 2:1 pagarinājumā apspēlēja Prostejovas “Jestrabi”.

Zvagulis uz ledus atradās vien septiņas minūtes un septiņas sekundes, kurās paguva izpildīt divus metienus pa vārtiem.

Uzbrucējs deviņās spēlēs atzīmējies ar trīs rezultatīvām piespēlēm.

Prāgas komanda ar deviņās spēlēs izcīnītiem 16 punktiem ieņem 5. vietu līgā. Nākamo maču “Slavia” aizvadīs 12. oktobrī, kad uzņems pērnā gada čempioni “VHK Vsetin”.

Visbeidzot bez Valda Dommera spēlējošā Kolīnas “Marimex” savā laukumā ar 2:3 (0:2, 0:0, 2:1) atzina Pardubices “Dynamo B” pārākumu.

18 gadus vecais Dommers nevienā spēlē šosezon vēl nav devies laukumā, taču Čehijas jauniešu U-20 čempionātā viņa kontā trīs vārti un divas piespēles desmit spēlēs.