Razgals un E. Kulda gūst vārtus komandu panākumos (VIDEO)

Čehijas pēc spēka 2. līgā šovakar spēles aizvadīja seši Latvijas hokejisti.

Aizsargu Patrika Ozola un Eduarda Hugo Jansona, kā arī uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Jihlavas “Dukla” viesos ar 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) apspēlēja Prostejovas “Jestrabi”.

Kulda 54. minūtē panāca 2:0. Nospēlētajās 17:15 minūtēs uzbrucējs trīsreiz meta pa vārtiem, uzvarēja sešus no 14 iemetieniem, kā arī iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Ozols uz ledus atradās 13:51 minūtes, bloķējot divus metienus un nopelnot pozitīvu lietderību “+2”, bet Jansons 18 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem un divus raidījumus bloķēja.

Šosezon Kulda 11 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles. Savukārt Ozols un Jansons 11 mačos tikuši pie trīs (0+3) punktiem.

Latviešu pārstāvētā “Dukla” nākamo spēli aizvadīs 19. oktobrī pret “VHK Vsetin”.

Citā mačā uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” savā laukumā ar 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) apspēlēja Pardubices “Dynamo B”.

Razgals otrā perioda beigās uzstādīja gala rezultātu – 3:1. Nospēlētajās 18:51 minūtēs viņš izpildīja divus metienus un vienu bloķēja.

Uzbrucējs 12 spēlēs guvis sešus vārtus un izdarījis četras rezultatīvas piespēles.

“Torax Poruba 2011” nākamo maču aizvadīs 19. oktobrī pret “Frydek-Mistek”.

Tikmēr Patrika Zabusova pārstāvētā Pršerovas “Zubr” viesos ar 2:3 piekāpās Zlīnas “Berani”.

Zabusovs veica četrus metienus pa vārtiem, uz ledus atrodoties 14:16 minūtes.

Uzbrucējs desmit spēlēs izcēlies ar diviem vārtu guvumiem un rezultatīvu piespēli.

“Zubr” nākamo maču aizvadīs 6. novembrī, kad viesosies pie Homutovas “Pirati”.

Visbeidzot uzbrucēja Kristera Zvaguļa pārstāvētā Prāgas “Slavia” viesos ar rezultātu 3:1 (0:1, 0:0, 3:0) pārspēja Trebičas “SK Horacka Slavia”.

Zvagulis uz ledus atradās deviņas minūtes un 52 sekundes, ar neko ievērības cienīgu neizceļoties.

Uzbrucējs 11 mačos atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

“Slavia” nākamo spēli aizvadīs 19. oktobrī pret Litomerices “Stadion”.