Razgals turpina krāt punktus, Zabusovs iemet uzvaras bullīti (VIDEO)

Čehijas pēc spēka 2. līgā šovakar spēles aizvadīja Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” mājās ar 2:4 (0:2, 2:1, 0:1) atzina Zlīnas “Berani” pārākumu.

Razgals 22. minūtē asistēja “Torax Poruba 2011” pirmajos vārtos, bet 32. minūtē guva mājinieku otros vārtus. Uzbrucējs 16 minūtēs un 22 sekundēs izpildīja trīs metienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Šosezon astoņās spēlēs Razgals guvis četrus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

Nākamo maču “Torax Poruba 2011” aizvadīs 7. oktobrī, plkst. 19:00 izbraukumā tiekoties ar uzbrucēja Kristera Zvaguļa pārstāvēto Prāgas “Slavia”.

Uzbrucēja Patrika Zabusova pārstāvētā Pršerovas “Zubr”, spēlējot viesos, bullīšos ar 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 1:0) pārspēja “HC Frydek–Mistek”.

Zabusovs realizēja izšķirošo bullīti. Uzbrucējs laukumā pavadīja 14 minūtes un 20 sekundes, reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, nopelnot divas soda minūtes un maču pabeidzot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Latvijas hokejists sešās spēlēs atzīmējies ar diviem precīziem metieniem un vienu rezultatīvu piespēli.

Nākamo maču “Zubr” aizvadīs 7. oktobrī, plkst. 18:30 savā laukumā uzņemot “VHK Vsetin”.

Aizsargu Patrika Ozola un Eduarda Hugo Jansona, kā arī uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Jihlavas “Dukla” izbraukumā ar 2:3 (1:1, 1:0, 0:2) piekāpās “HC Dynamo Pardubice B”.

Jansons 19. minūtē asistēja “Dukla” pirmajos vārtos. Aizsargs 16 minūtēs un 46 sekundēs izdarīja vienu metienu, bloķēja vienu metienu un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Ozols nospēlēja 14 minūtes un 27 sekundes, bloķējot divus metienus un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Tikmēr Kulda 33. minūtē asistēja “Dukla” otrajos vārtos. Uzbrucējs 19 minūtēs un divās sekundēs trīsreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarēja 11 no 19 (58%) iemetieniem un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Jansons septiņās spēlēs atdevis trīs rezultatīvas piespēles, bet Ozols un Kulda septiņos mačos tikuši pie diviem (0+2) punktiem.

Nākamo spēli latviešu pārstāvētā “Dukla” aizvadīs 7. oktobrī, plkst. 18:30 savā laukumā uzņemot Kolīnas “Marimex”.

Savukārt uzbrucēja Kristera Zvaguļa pārstāvētā Prāgas “Slavia” izbraukumā ar 0:5 (0:2, 0:2, 0:1) atzina jau minētās Kolīnas “Marimex” pārākumu.

Zvagulis 15 minūtēs un divās sekundēs izpildīja trīs metienus un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs septiņās spēlēs atzīmējies ar trīs rezultatīvām piespēlēm.

Nākamo maču “Slavia” aizvadīs 7. oktobrī, plkst. 19:00 mājās tiekoties ar uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvēto Ostravas “Torax Poruba 2011”.