Razgals rezultatīvs izbraukumā, Zabusovs tiek pie punkta latviešu duelī

Šodien Čehijas pēc spēka 2. līgas spēlēs laukumā devās seši Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” ar rezultātu 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) viesos pārspēja bez Valda Dommera spēlējošo Kolīnas “Marimex”.

Razgals otrajā trešdaļā asistēja pirmajā savas komandas vārtu guvumā. Uzbrucējs uz ledus pavadīka 13:16 minūtes.

Divos mačos Razgalam šis kļuva par pirmo punktu sezonā.

Nākamais mačs Ostravas komandai paredzēts 21. septembrī pret “VHK Vsetin”.

Citā mačā Jihlavas “Dukla”, kuru pārstāv latvieši Patriks OzolsEduards Hugo Jansons un Edgars Kulda, ar rezultātu 2:5 (0:1, 1:3, 1:1) zaudēja Litomerices “Stadion”.

Ozols un Jansons sastādīja otro aizsargu pāri. Jansons nospēlētajās 18:36 minūtēs divreiz meta pa vārtiem un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu “-2”, taču Ozols 14:25 minūtēs pa reizei izpildīja un bloķēja metienu, saņēma divas soda minūtes un pameta laukumu ar “-1” koeficientu.

Tikmēr Kulda 16 minūtēs un 41 sekundē četras reizes apdraudēja pretinieku vārtsargu, vienu metienu bloķēja, uzvarēja 12 no 24 iemetieniem un pabeidza spēli ar negatīvu lietderību “-1”.

Trīs latviešu “Dukla” nākamā spēle paredzēta 21. septembrī pret Kuldas bijušo komandu Prāgas “Slavia”.

Visbeidzot Patrika Zabusova pārstāvētā Pršerovas “Zubr” viesos ar 4:2 (1:2, 1:0, 2:0) pārspēja Kristera Zvaguļa Prāgas “Slavia”.

Zabusovs mača 122. sekundē atdeva rezultatīvu piespēli, kā arī nospēlētajās 16:08 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes un pameta laukumu ar pozitīvu lietderību “+1”.

Tikmēr Zvagulis uz ledus pavadītajās 12 minūtēs un 41 sekundē iekrāja negatīvu koeficientu “-3”.

Zabusova “Zubr” nākamo spēli aizvadīs 21. septembrī pret “Pardubice B” komandu.