Razgals rezultatīvi asistē un realizē uzvaras bullīti, pie punkta tiek arī E. Kulda (VIDEO)

Čehijas pēc spēka otrajā līgā šovakar laukuma devās divi Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Prāgas “Slavia” viesos ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:1, 1:0) apspēlēja “HC Frydek-Mistek”.

Kulda atdeva rezultatīvu piespēli, palīdzot 39. sekundē atklāt rezultātu. Uzbrucējs uz ledus pavadītajās 15:18 minūtēs uzvarēja septiņus no 17 iemetieniem.

Uzbrucējs “Slavia” rindās 47 spēlēs guvis 11 vārtus un atdevis 22 piespēles. Tāpat Kulda šosezon aizvadījis arī vienu maču Čehijas Ekstralīgā “BK Mlada Boleslav” sastāvā, pie rezultativitātes punktiem netiekot.

“Slavia” ar 65 punktiem 50 mačos ieņem 11. vietu 14 komandu konkurencē.

Citā mačā Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” izbraukumā ar 6:5 (2:2, 1:2, 2:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Sokolovas “Banik”.

Razgals rezultatīvi piespēlēja komandas ceturtajā vārtu guvumā un atnesa uzvaru ar precīzu metienu bullīšos. Uzbrucējs uz ledus pavadītajās 15:26 minūtēs bloķēja vienu metienu, saņēma divas soda minūtes un noslēdza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs “Torax Poruba 2011” sastāvā 47 spēlēs sakrājis 33 (11+22) punktus. Tāpat Razgals šosezon aizvadījis divus mačus Vitkovices “Ridera” kreklā Čehijas Ekstralīgā, kur palicis bez punktiem.

“Torax Poruba” ar 112 punktiem 50 spēlēs ir pārliecinoša līgas līdere. Razgala komanda jau ir nodrošinājusi vietu Play-off.

Savukārt, “VHK Vsetin” bez Patrika Zabusova un Daniela Bērziņa ierindā viesos zaudēja Znojmo “Orli” ar rezultātu 3:6 (2:1, 1:2, 0:3).

Zabusovs netika pieteikts spēlei slimības dēļ. Bērziņš guvis savainojumu un, visdrīzāk, izlaidīs atlikušo sezonas daļu.

Zabusovs piecās spēlēs atdevis divas rezultatīvas piespēles, taču Bērziņš šajā sezonā 26 cīņās izcēlies ar četriem vārtiem un sešām piespēlēm.

“VHK Vsetin” ierindojas 2. vietā ar 93 punktiem 50 spēlēs. Abu latviešu komanda sasniegusi Play-off.

Visbeidzot bez aizsarga Patrika Ozola spēlējošā Jihlavas “Dukla” mājās ar 2:6 (0:4, 0:1, 2:1) zaudēja Prerovas “Zubr”.

Ozols maču izlaida.

Šajā sezonā aizsargs 46 cīņās nopelnījis divus vārtu guvumus un astoņas rezultatīvas piespēles. Piecās Čehijas Ekstralīgas spēlēs “HC Olomouc” rindās Ozols ar punktiem nav izcēlies.

“Dukla” ar 68 punktiem 50 mačos ierindojas devītajā pozīcijā līgā.