Razgals realizē uzvaras bullīti, Zabusovs piedzīvo debiju Čehijas 2. līgā

Čehijas pēc spēka otrajā līgā šovakar laukuma devās četri Latvijas hokejisti.

Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” viesos ar rezultātu 6:5 (0:2, 2:3, 3:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā apspēlēja Litomerices “Stadion”.

Razgals atnesa uzvaru, realizējot izšķirošo bullīti. Nospēlētajās 19:22 minūtēs uzbrucējs atdeva rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, uzvarēja vienu no diviem iemetieniem un noslēdza maču ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Uzbrucējs “Torax Poruba 2011” sastāvā 42 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis 20 rezultatīvas piespēles. Tāpat Razgals šosezon aizvadījis divus mačus Vitkovices “Ridera” kreklā Čehijas Ekstralīgā, kur palicis bez punktiem.

“Torax Poruba” ar 101 punktu 45 spēlēs ir pārliecinoša līgas līdere. Razgala komanda jau ir nodrošinājusi vietu Play-off.

Citā mačā “VHK Vsetin” ar Patriku Zabusovu, bet bez savainotā Daniela Bērziņa ierindā savā laukumā sagrāva Prerovas “Zubr” ar 5:1 (0:0, 3:0, 2:1).

Zabusovs 15:43 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem un zaudēja vienīgo iemetienu. Bērziņš guvis savainojumu un, visdrīzāk, izlaidīs atlikušo sezonas daļu.

Zabusovam šī bija debija “VHK Vsetin” rindās.

Latvietis šo sezonu iesāka Optibet hokeja līgas (OHL) komandas Rīgas “Prizma/IHS” rindās, 12 mačos sakrājot 21 (13+8) punktu. Oktobra beigās viņš pārcēlās uz Slovākijas Ekstralīgas komandu Mihalovčes “Dukla”, taču jau pirmajā mačā guva traumu. Desmit spēlēs latvietis guva trīs vārtus.

“VHK Vsetin” ierindojas 2. vietā ar 86 punktiem 45 spēlēs.

Savukārt, uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Prāgas “Slavia” mājās ar 1:4 (0:2, 1:1, 0:1) atzina Pardubices “Dynamo B” pārākumu.

Kulda uz laukuma pavadītajās 21:15 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja četrus no 15 iemetieniem un maču noslēdza ar negatīvu “-1” lietderību.

Uzbrucējs “Slavia” rindās 42 spēlēs guvis desmit vārtus un atdevis 20 piespēles. Tāpat Kulda šosezon aizvadījis arī vienu maču Čehijas Ekstralīgā “BK Mlada Boleslav” sastāvā, pie rezultativitātes punktiem netiekot.

“Slavia” ar 53 punktiem 45 mačos ieņem 13. vietu 14 komandu konkurencē.

Visbeidzot Patrika Ozola pārstāvētā Jihlavas “Dukla” ar rezultātu 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) izbraukumā piekāpās Prostejovas “Jestrabi”.

Ozols veica vienu metienu pa vārtiem, uz laukuma pavadot 17 minūtes un 51 sekundi.

Aizsargs 41 spēlē Čehijas 2. līgas komandas “Dukla” kreklā atzīmējies ar diviem precīziem metieniem un deviņām rezultatīvām piespēlēm, bet piecos mačos “HK Olomouc” rindās Čehijas Ekstralīgā palicis bez punktiem.

“Dukla” ar 62 punktiem 44 mačos atrodas devītajā pozīcijā.