Razgalam vārtu guvums uzvarā pār Bērziņa klubu, punkts arī Edgaram Kuldam

Šovakar Čehijas pēc spēka otrās līgas mačā Latvijas uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” komanda mājās ar rezultātu 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) uzvarēja Daniela Bērziņa “VHK Vsetin” vienību.

Razgals šajā mačā 12 minūtēs un 56 sekundēs guva vārtus, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon uzbrucējs 16 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles, bet “Torax Poruba 2011” ar 44 punktiem 18 cīņās atrodas pirmajā vietā līgā.

Tikmēr Bērziņš šajā mačā 19 minūtēs un 24 sekundēs pa vārtiem nemeta, uzvarēja 59% iemetienu, bloķēja vienu pretinieku metienu un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šajā sezonā 14 cīņās izcēlies ar trim vārtiem un piecām piespēlēm, bet “VHK Vsetin” ar 37 punktiem 18 spēlēs ierindojas otrajā pozīcijā līgā.

Citā mačā Edgara Kuldas Prāgas “Slavia”  komanda ar rezultātu 3:4 (1:0, 1:2, 1:1, 0:1) viesos papildlaikā cieta zaudējumu “HC Sokolov” vienībai.

Kulda šajā mačā 13 minūtēs un 37 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, pa vārtiem nemeta, uzvarēja 38% iemetienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon uzbrucējs 18 spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis septiņas piespēles, bet “Slavia” ar 15 punktiem 18 mačos atrodas priekšpēdējā, 13. vietā līgā.

Visbeidzot, Patrika Ozola Jihlavas “Dukla” savā laukumā ar rezultātu 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) piekāpās “Trebic” klubam.

Ozols šajā spēlē uz laukuma atradās 13 minūtes un divas sekundes, pa vārtiem nemeta no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā aizsargs 18 cīņās nopelnījis vārtu guvumu un četras rezultatīvas piespēles, bet “Dukla” ar 29 punktiem 18 mačos ierindojas astotajā pozīcijā līgā.