Razgalam vārtu guvums Čehijas otrajā līgā, Ozolam un E. Kuldam trīs metieni

Šovakar Čehijas pēc spēka otrās līgas mačā Latvijas uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” komanda mājās ar rezultātu 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) uzvarēja Znojmo “Orli” vienību.

Razgals šajā mačā 14 minūtēs un 11 sekundēs guva vārtus, divreiz meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 33% iemetienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon uzbrucējs 21 spēlē guvis astoņus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles, bet “Torax Poruba 2011” ar 59 punktiem 23 cīņās atrodas pirmajā vietā līgā.

Citā mačā Edgara Kuldas Prāgas “Slavia”  komanda ar rezultātu 3:1 (1:0, 2:0, 0:1) savā laukumā pieveica Prostejovas “Jestrabi” klubu.

Kulda šajā mačā 20 minūtēs un 19 sekundēs atdeva trīs reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 55% iemetienu un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon uzbrucējs 23 spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis desmit piespēles, bet “Slavia” ar 21 punktu 23 mačos atrodas priekšpēdējā, 13. vietā līgā.

Visbeidzot, Patrika Ozola Jihlavas “Dukla” viesos ar rezultātu 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) apspēlēja Pardubices “Dynamo B” komandu.

Ozols šajā spēlē uz laukuma atradās 14 minūtes un 54 sekundes, trīsreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā aizsargs 21 cīņā nopelnījis vārtu guvumu un dešas rezultatīvas piespēles, bet “Dukla” ar 35 punktiem 23 mačos ierindojas astotajā pozīcijā līgā.