Razgalam divi goli Čehijas otrās līgas Play-off, Bērziņam uzvaras vārti papildlaikā

Šovakar Čehijas pēc spēka otrās līgas ceturtdaļfināla kārtas otrajā mačā Latvijas uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” komanda mājās ar rezultātu 6:3 (2:1, 0:0, 4:2) uzvarēja Patrika Ozola Jihlavas “Dukla” vienību.

Razgals šajā mačā 17 minūtēs un 22 sekundēs guva divus vārtus, piecas reizes meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Frenks Razgals Čehijas Ekstralīgā aizvadījis divas spēles, kurās punktus nav nopelnījis. Čehijas pēc spēka otrajā līgā uzbrucējs 49 regulārās sezonas spēlēs guva 33 punktus (11+22), kam divās Play-off cīņās viņš pievienojis četrus punktus (3+1).

Tikmēr Ozols šajā spēlē 21 minūtēs un trīs sekundēs vienu reizei meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja trīs pretinieku metienus un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šajā regulārajā sezonā aizsargs 45 cīņās nopelnīja desmit punktus (2+8), bet piecās izslēgšanas spēlēs Ozols punktus nav guvis. Arī piecās Čehijas Ekstralīgas spēlēs Ozols ar punktiem nav izcēlies.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 1-1. Nākamo spēli sērijā līdz trim panākumiem abas komandas aizvadīs 13. martā Jihlavā plkst. 18:30.

Citā mačā Patrika Zabusova un Daniela Bērziņa “VHK Vsetin” ar rezultātu 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 1:0) mājās papildlaikā apspēlēja Pršerovas “Zubr”.

Bērziņš šajā mačā uz ledus pavadīja precīzi 16 minūtes, guva uzvaras vārtus papildlaikā, vienu reizi meta pa vārtiem, uzvarēja 44% iemetienu un no laukuma nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu, bet Zabusovs netika pieteikts spēlei slimības dēļ.

Regulārajā sezonā Bērziņš 26 spēlēs tika pie desmit punktiem (4+6), kam viņš divās Play-off cīņās pievienojis divus punktus (1+1).

Tikmēr Zabusovs regulāro sezonu noslēdza ar diviem punktiem (0+2) piecos mačos. Izslēgšanas spēlēs uzbrucējs vēl nav startējis.

Rezultāts sērijā ir 2-0 “VHK Vsetin” labā. Nākamais mačs sērijā līdz trim uzvarām tiks aizvadīts 13. martā Pršerovā plkst. 18:30.