Razgala desmitā piespēle neglābj komandu no zaudējuma

Čehijas pēc spēka otrajā līgā (Chance Liga) šovakar laukumā devās trīs Latvijas hokejisti.

Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” komanda viesos ar rezultātu 3:4 (1:2, 0:0, 2:1, 0:1) papildlaikā piekāpās “HC Frydek-Mistek”.

Razgals atdeva rezultatīvu piespēli, palīdzot komandai panākt 3:3 un pārvest spēli overtaimā. Uzbrucējs nospēlētajās 15:17 minūtēs sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs šosezon 24 mačos izcēlies ar astoņiem precīziem metieniem un desmit piespēlēm.

“Torax Poruba 2011” ar 63 punktiem 26 cīņās atrodas pirmajā vietā līgā. Nākamo spēli Razgala komanda aizvadīs 3. decembrī pret Zlīnas “Berani”.

Citā mačā Patrika Ozola pārstāvētā Jihlavas “Dukla” ar 2:4 (0:0, 0:2, 2:2) atzina Zlīnas “Berani” pārākumu.

Ozols uz laukuma pavadīja 17 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā veica un bloķēja pa vienam metienam, kā arī pabeidza maču ar negatīvu lietderību “-1”.

Aizsargs 24 mačos guvis vienus vārtus un izdarījis sešas rezultatīvas piespēles.

“Dukla” ar 38 punktiem pēc 26 spēlēm ieņem 9. vietu. Nākamais mačs Ozola komandai paredzēts 2. decembrī pret Znojmo “Orli”.

Savukārt, Edgara Kuldas pārstāvētā Prāgas “Slavia” viesos ar 1:2 (0:2, 0:0, 1:0) zaudēja Kolīnas “Marimex”.

Kulda uz ledus nospēlētajās 20:18 minūtēs veica trīs metienus pa vārtiem, uzvarēja 12 no 22 iemetieniem, saņēma divu minūšu noraidījumus un pabeidza maču ar neitrālu lietderību.

Uzbrucējs “Slavia” kreklā 26 spēlēs guvis četrus vārtus un 11 reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

Prāgas komanda ierindojusies priekšpēdējā, 13. vietā ar izcīnītiem 23 punktiem 26 mačos. Nākamo maču Kuldas vienība aizvadīs 2. decembrī pret Litomēričes “Stadion”.

Visbeidzot, bez uzbrucēja Daniela Bērziņa spēlējošā “VHK Vsetin” mājās sagrāva Prostejovas “Jestrabi” ar 6:1 (4:0, 1:1, 1:0).

Bērziņš traumas dēļ izlaidis jau pēdējās septiņas spēles. Uzbrucēja kontā 16 spēlēs astoņi punkti (3+5).

Nākamo spēli tabulā 2. vietā esošā “VHK Vsetin” aizvadīs 2. decembrī pret Trebičas “SK Horacka Slavia”.