Ravinskis uguņo Somijā, Andžānam pirmie vārti sezonā (VIDEO)

Latvijas uzbrucējs Anrī Ravinskis šovakar izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis).

Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera” izbraukumā ar 6:3 (1:1, 3:0, 2:2) pārspēja Kouvulas “Koovee”.

Latvijas hokejists guva “Kettera” abus pēdējos vārtus. Ravinskis 45. minūtē panāca 5:2, bet 57. minūtē atjaunoja savam klubam trīs ripu pārsvaru un uzstādīja mača gala rezultātu.

Ravinskis 13 minūtēs un desmit sekundēs izdarīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Uzbrucējs šosezon 17 spēlēs guvis astoņus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

Ērika Vītola un Artūra Andžāna pārstāvētā Keurū “KeuPa”, spēlējot viesos, papildlaikā ar 3:2 (0:0, 2:0, 0:2, 1:0) pieveica Kajānu “Hokki”.

Andžāns pamatlaika vidū guva “KeuPa” otros vārtus un panāca uz tablo 2:0. Latviešu aizsargam šis bija pirmais precīzais metiens sezonā.

22 gadus vecais Andžāns laukumā pavadītajās 25 minūtēs un 14 sekundēs trīsreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs 12 spēlēs ticis pie sešiem (1+5) punktiem.

Vītols bija pieteikts mačam, bet šoreiz palika uz rezervistu soliņa.

Vārtsargs šosezon desmit spēlēs atvairījis vien 89,8% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,73 ripas.

Savukārt Ernesta Ošenieka pārstāvētā Kokolas “Hermes” mājās ar 5:2 (1:2, 4:0, 0:0) sakāva Helsinku “Jokerit”.

Ošenieks 18 minūtēs un 56 sekundēs atzīmējās ar diviem metieniem un pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs 16 mačos guvis vienus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Autors: Rainers Rogs Avots: Mestis