Ponomarenko asistē ”Sparta” graujošā uzvarā, Rimjānam -3 zaudējumā

Latvijas aizsargs Maksims Ponomarenko šovakar atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Sarpsborgas ”Sparta” uzvarā Norvēģijas hokeja līgā (Fjordkraft-Ligaen).

Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta” izbraukumā ar 7:0 (2:0, 2:0, 3:0) sagrāva ”Manglerud” un svinēja 12. panākumu pēc kārtas.

Latvijas aizsargs divas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām asistēja komandas pēdējā vārtu guvumā un nopelnīja piekto (1+4) rezultativitātes punktu šosezon 22 aizvadītajās spēlēs.

Ponomarenko šoreiz laukumā pavadīja 15 minūtes un 21 sekundi, kuras laikā ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr devīto zaudējumu pēdējos desmit mačos cieta uzbrucēja Leonarda Rimjāna pārstāvētā Ringerikes ”Panthers”, kas mājās ar 3:5 (1:2, 1:2, 1:1) atzina ”Storhamar” pārākumu.

Rimjāns nospēlēja 18 minūtes un 37 sekundes, vienu reizi apdraudot pretinieku vārtus un iegūstot katastrofālu lietderības koeficientu -3. Latvijas uzbrucējs šosezon 22 spēlēs guvis astoņus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

Ponomarenko pārstāvētā ”Sparta” ar 22 mačos izcīnītiem 53 punktiem ir pārliecinoša Norvēģijas čempionāta līdere. Tikmēr Rimjāna ”Panthers” ar deviņiem punktiem 22 spēlēs ierindojas devītajā vietā desmit komandu konkurencē.

Autors: Rainers Rogs Avots: Fjordkraft-Ligaen