SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Pļāvējs: Atdalīt sportu no politikas vairs nav iespējams

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerāksekretārs Roberts Pļāvējs sarunā ar Zviedrijas portālu “Expressen” izteicās, ka sports no politikas nav atdalāms un komentēja situāciju ar IIHF lēmuma apelāciju sakarā ar Latvijas hokejistiem KHL.

Atgādinām, ka Latvijas Saeima aizliedza sportistiem strādāt Krievijā, taču par spīti tam, Jānis Kalniņš un Nikolajs Jeļisejevs pārstāv Krievijas klubus. LHF noraidīja transfēru, taču vēlāk IIHF to apstiprināja.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“IIHF pieņēma lēmumu un to paskaidroja. Mēs visu saprotam, taču mēs vēljoprojām strādājam pie apelācijas pret šo IIHF lēmumu. To izskatīs disciplinārā komiteja. Mēs vēlamies saņemt viņu komentāru par notiekošo, kādēļ un kā lēmums tika pieņemts. Pašlaik es negribu minēt, kāda būs atbilde. Dzīvosim, redzēsim.

Mēs paši ļoti gribam uzzināt visu situāciju. Latvijas valdība mums uzdos jautājumu, kā šī problēma [ar Latvijas hokejistu spēlēšanu Krievijā] tiek risināta.

Kādas ir manas domas? Normālā situācijā man gribētos, lai sports tiktu atdalīts no politikas, taču vairs tas nav iespējams. Man patiešām nav nekāda viedokļa par IIHF un viņu darbībām sakarā ar KHL,” teica Pļāvējs.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Expressen.se

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)