Karsums un Plānics rezultatīvi 1/16 fināla ievadā

Latvijas hokejisti Klāvs Plānics un Mārtiņš Karsums otrdien izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Vācijas pēc spēka trešās līgas (Oberlīga) 1/16 fināla ievadā.

Plānica pārstāvētā “Hochstadt” viesos ar 4:3 (2:2, 1:1, 1:0) pārspēja Lindau “Islanders EV”.

Latvijas hokejists otrajā minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, atklāja mača rezultātu.

Plānics izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs regulārajā čempionātā 34 spēlēs izcēlās ar 15 gūtiem vārtiem un tikpat rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Bādtelcas “Lowen” mājās ar 5:3 (3:0, 2:0, 0:3) apspēlēja “EV Fussen”.

Latvijas hokejists otrā perioda pēdējā minūtē, spēlējot vairākumā, asistēja “Lowen” pēdējā vārtu guvumā.

Karsums pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 27 spēlēs guva 16 vārtus un atdeva 20 rezultatīvas piespēles.

1/16 fināli tiks aizvadīti līdz kādas komandas divām uzvarām. Sēriju otrās spēles paredzētas ceturtdien.