Ozolam 1+2 Kolīnā; Kulda atdod piespēli Prāgā

Šodien Čehijas pēc spēka 2. līgā (Chance Liga) spēles aizvadīja vairākas latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Jihlavas “Dukla” ar Patriku Ozolu sastāvā izbraukumā tikās ar SC “Kolin” un uzvarēja pagarinājumā ar 5:4.

Ozols spēlēja pirmajā maiņā un pirmajā periodā panāca 3:1, gūstot otros vārtus šosezon. Tāpat aizsargs 22 pavadītajās minūtēs atdeva arī divas rezultatīvas piespēles, izdarīja četrus metienus un nopelnīja koeficentu “+3”.

Aizsargs 26 cīņās guvis divus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.  Ozols šosezon debitēja Čehijas Ekstralīgā, taču trīs mačos pie punktiem netika.

“Dukla” ar 43 punktiem ieņem 7. vietu tabulā.

Citā spēlē Prāgas “Slavia” ar Edgaru Kuldu sastāvā savā laukumā tikās ar Prerovas “Zubr” un izcīnīja uzvaru ar 3:2.

Kulda bija pirmās maiņas uzbrucējs un 16 minūtēs atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

Šosezon Kulda “Slavia” kreklā 28 spēlēs guvis piecus vārtus un 12 reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

“Slavia” ar 29 punktiem līgā ir pēdējā vietā.

Vēl vienā mačā VHK “Vsetin” ar Danielu Bērziņu  ierindā mājās uzņēma Litomerices “Stadion” un izcīnīja uzvaru ar 8:5.

Bērziņš spēlēja otrajā maiņā, laukumā pavadot deviņas minūtes. Uzbrucējs nopelnīja vienu noraidījumu.

Uzbrucēja kontā 17 spēlēs astoņi punkti (3+5).

Vsetinas klubs ar 57 punktiem ir 2. vietā.

Savukārt Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” izbraukumā ar 3:2 pēcspēles metienos pārspēja “Trebic” klubu.

Razgals bija otrās maiņas uzbrucējs un 15 minūtēs izdarīja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficentu “-2”.

Ostravas hokejisti ar 69 punktiem čempionātā ir līderi.