Patriks Ozols debitē Čehijas Ekstralīgā, Tralmakam uzvara latviešu derbijā

Šovakar Čehijas Ekstralīgas mačā Latvijas uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” komanda mājās ar rezultātu 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) pārspēja aizsargu Jāņa Jaka un Kristapa Zīles Litvīnovas “Verva” vienību.

Tralmaks šajā spēlē 20 minūtēs un 28 sekundēs trīs reizes meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu, nopelnīja divas soda minūtes uzvarēja 50% iemetienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs šosezon 22 cīņās ticis pie 16 punktiem (11+5), bet “Rytiri” ar 22 punktiem 22 mačos ierindojas 12. vietā līgā.

Nākamā spēle Tralmaka klubam paredzēta 3. decembrī viesos plkst. 18:00 pret Česke Budejovices “Motor”.

Zīle šajā cīņā 22 minūtēs un 45 sekundēs divreiz meta pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus, izpildīja vienu spēka paņēmienu un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Tikmēr Jaks, kurš guvis traumu, šajā mačā nepiedalījās.

Šosezon Zīle 23 spēlēs nopelnījis piecus punktus (1+4), bet Jaks 20 mačos ticis pie desmit punktiem (3+7).

“Verva” komanda šajā sezonā 24 cīņās izcīnījusi 42 punktus un atrodas ceturtajā vietā Ekstralīgā.

Nākamā spēle abu latviešu klubam paredzēta 3. decembrī izbraukumā plkst. 18:00 pret Roberta Bukarta Vitkovices “Ridera”.

Citā mačā aizsarga Patrika Ozola “HK Olomouc” komanda viesos ar rezultātu 3:2 (2:1, 0:0, 1:1) apspēlēja Liberecas “Bili Tygri” komandu.

Ozols šajā spēlē uz laukuma atradās deviņas minūtes un 48 sekundes, kuru laikā pa vārtiem nemeta. Hokejists laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šī bija Ozola debijas spēle Ekstralīgā. Šajā sezonā aizsargs Čehijas pēc spēka otrās līgas kluba Jihlavas “Dukla” rindās 24 cīņās nopelnījis vārtu guvumu un atdevis sešas rezultatīvas piespēles

“Olomouc” ar 30 punktiem 24 spēlēs atrodas desmitajā vietā līgā.

Nākamā spēle Ozola klubam paredzēta 3. decembrī viesos plkst. 17:00 pret “Mlada Boleslav” vienību.