O’Railijam Hat-trick, Girgensona “Sabres” nespēj atspēlēties pret “Maple Leafs” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 3:6 (0:4, 0:1, 3:1) mājās piekāpās Toronto “Maple Leafs” vienībai.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 55 sekundes, trīsreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, kā arī laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Maple Leafs” uzbrucējs Raiens O’Railijs atklāja mača rezultātu, bet vien 37 sekundes vēlāk O’Railijs dubultoja viesu pārsvaru.

Vēlāk periodā Toronto kluba kapteinis Džons Tavaress palielināja priekšrocību līdz trim ripām, bet 13. minūtē Maikls Bainings guva ceturtos vārtus.

Otrās trešdaļas 15. minūtē Viljams Nīlanders vairākumā izcēlās ar piekto “Maple Leafs” precīzo metienu.

Trešajā mača nogrieznī “Sabres” metās atspēlēties – sestajā minūtē Džeks Kvins guva pirmos Bufalo vienības vārtus, devītajā minūtē Alekss Taks atguva vēl vienus vārtus, bet 17. minūtē Džefs Skiners samazināja rezultāta starpību līdz divām ripām.

Minūti un desmit sekundes pirms spēles beigām Raiens O’Railijs gan ieraidīja ripu tukšos “Sabres” vārtos un pielika punktu mačam.

Uko Peka Lūkonens pirms nomaiņas atvairīja sešus no desmit “Maple Leafs” metieniem, bet Kregs Andersons tika galā ar 17 no 18 atlikušajiem raidījumiem. Iļja Samsonovs apstādināja 29 no 32 “Sabres” metieniem.

Girgensonam šosezon 53 spēlēs seši vārtu guvumi un sešas rezultatīvas piespēles.

“Sabres” ar 60 punktiem 55 mačos ierindojas 12. vietā Austrumu konferencē, bet “Maple Leafs” ar 78 punktiem 58 cīņās atrodas ceturtajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs “Sabres” 24. februārī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Tampabejas “Lightning” vienību.