Cjunskis latviešu derbijā gūst pirmos vārtus NL

Šveices hokeja līgas (NL) spēlēs šovakar laukumā devās trīs Latvijas hokejisti.

Latvijas hokejistu derbijā Langnavas “Tigers” ar Oskaru Lapinski sastāvā cieta sagrāvi pret Roberta Cjunska pārstāvēto “Lugano” ar rezultātu 0:8 (0:1, 0:4, 0:3).

Cjunskis atzīmējās ar vārtu guvumu, 54. minūtē panākot 8:0. Uz laukuma 20 gadus vecais latvietis pavadīja deviņas ar pusi minūtes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja divus no trim iemetieniem un pabeidza spēli ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Lapinskis 13:44 minūtēs uz ledus veica četrus metienus pa vārtiem un sakrāja negatīvu lietderību “-2”.

Šosezon Lapinskis 12 mačos ticis pie vieniem vārtiem, taču Cjunskis divās spēlēs guvis vienus vārtus. Cjunskim vakar bija debija NL.

Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” viesos ar 3:4 (1:1, 1:0, 1:2, 0:1) papildlaikā piekāpās “Ambri-Piotta”.

Balcers uz laukuma pavadītajās 20 minūtēs un piecās sekundēs veica četrus metienus pa vārtiem.

Šosezon Balcers 13 spēlēs sakrājis 12 (7+5) punktus.

Visbeidzot, “EHC Kloten” bez savainotā Denisa Smirnova mājās uzvarēja “Davos” ar 3:2 (0:1, 1:0, 1:1, 1:0) papildlaikā.