Neapstādināmais Batņa gūst kārtējos vārtus “Jukurit” uzvarā (VIDEO)

Šovakar Somijas augstākās hokeja līgas (Liiga) mačā Latvijas izlases uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli “Jukurit” komanda ar rezultātu 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) viesos uzveica Hamēnlinnas “HPK” vienību.

Batņa šajā mačā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 25 sekundes, guva vārtus vārtus, trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 33,3% iemetienu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Hokejists ar precīzo metienu izcēlās otrā perioda astotajā minūtē vairākumā, no vārtu priekšas panākot rezultātu 3:0.

Šosezon uzbrucējs trīs cīņās ticis pie četriem precīziem metieniem.

Nākamā spēle Batņas klubam paredzēta 21. septembrī mājās plkst. 18:30 pret Pori “Assat” vienību.

Citā mačā Mika Tumānova Jiveskiles “JYP” ar rezultātu 0:4 (0:0, 0:1, 0:3) mājās piekāpās Tamperes “Tappara” vienībai,

Tumānovs šajā spēlē deviņās minūtēs un 22 sekundēs četras reizes meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Šajā sezonā aizsargs vienā spēlē pie punktiem nav ticis.

Nākamā spēle “JYP” vienībai paredzēta 23. septembrī viesos plkst. 17:00 pret Kouvolas “KooKoo” komandu.