Mitens ielaiž četrus vārtus, Ro. Bukarts nerealizē bullīti

Šovakar Čehijas Ekstralīgas spēlēs laukumos devās astoņi Latvijas hokejisti.

Šī kļuva par pēdējo regulārā čempionāta spēļu dienu.

Vārtsarga Mareka Mitena un uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” mājās ar rezultātu 1:4 (0:1, 0:0, 1:3) zaudēja Karlovi Vari “Energie”.

Mitens sargāja “Rytiri” vārtus un tika galā ar 28 no 32 metieniem (87,5%).

Mitens sargājis “Rytiri” vārtus 11 spēlēs, izcīnot divas uzvaras, no kurām viena “sausā”. Kopumā vārtsargs ticis galā ar 89,7% metienu un ielaidis vidēji 3,00 ripas spēlē.

Tralmaks nospēlētajās teju 19 minūtēs veica piecus (!!!) metienus pa vārtiem un uzvarēja visus trīs iemetienus.

Uzbrucējs 52 spēlēs guvis 21 vārtus un 11 reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

“Rytiri” ar 39 punktiem 52 spēlēs ieņem pēdējo, 14. vietu.

Citā mačā aizsargu Jāņa Jaka un Kristapa Zīles Litvīnovas “Verva” viesos ar 4:3 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) bullīšos apspēlēja “HC Olomouc”.

Jaks teju 20 minūtēs izcēlās ar trīs metieniem, pielietotiem trīs spēka paņēmieniem un pozitīvu lietderības koeficientu “+2”. Zīle nospēlētajās 21:39 minūtēs bloķēja divus metienus, vienreiz apdraudēja pretinieku vārtus un iekrāja pozitīvu lietderību “+1”.

Jaks 43 spēlēs izcēlies ar četriem precīziem metieniem un 22 rezultatīvām piespēlēm, kamēr Zīle 49 mačos guvis četrus vārtus un sešas reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

“Verva” ar 83 punktiem 52 spēlēs ieņem 5. vietu.

Savukārt, brāļu Roberta un Riharda Bukartu pārstāvētā Vitkovices “Ridera” savā laukumā ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Hradeckrāloves “Mountfield” ar aizsargu Ralfu Freibergu sastāvā.

Rihards 18:50 minūtēs izpildīja trīs metienus un saņēma divas soda minūtes. Tikmēr Roberts 17:27 minūtēs saņēma divu minūšu noraidījumu, bloķēja metienu un nerealizēja izšķirošo bullīti pēcspēles sērijā.

Roberts šosezon 51 mačā guvis 14 vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles. Viņa brālis Rihards “Ridera” kreklā 18 spēlēs atzīmējies ar septiņiem precīziem metieniem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

Freibergs gandrīz 17 minūšu laikā veica trīs metienus, bet bloķēja divus.

Aizsargs 52 spēlēs izcēlies ar vienu precīzu metienu un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

“Mountfield” ar 75 punktiem 52 mačos ieņem astoto vietu, bet “Ridera” ierindojas 9. pozīcijā ar 72 punktiem 52 spēlēs.

Visbeidzot uzbrucēja Kristera Zvaguļa “BK Mlada Boleslav” viesos ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) piekāpās Prāgas “Sparta”.

Zvagulis uz ledus pavadītajās astoņās minūtēs un 50 sekundēs bloķēja vienu metienu.

19 gadus vecais uzbrucējs sešās spēlēs pie punktiem nav ticis.

“BK Mlada Boleslav” ar 52 spēlēs izcīnītiem 54 punktiem ierindojas priekšpēdējā, 13. vietā.