Mintautišķim fantastisks mačs, pa vārtiem arī Mūrniekam un Lipsbergam

Alpu hokeja līgā fantastisku maču aizvadīja Latvijas hokejists Mikus Mintautišķis.

Mintautišķa pārstāvētā “HK Celje” ar 7:2 (2:2, 2:0, 3:0) sagrāva Itālijas vienību Fasas “Falcons”.

Mintautišķis guva trīs vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles.

Latvijas uzbrucējs 1. perioda 3. minūtē panāca 1:1. Perioda beigās asistēja komandas biedram, palīdzot realizēt vairākumu – 2:2. Otrajā trešdaļā Mintautišķis piespēlēja Ceļes komandas trešajos vārtos. Noslēdzošajā periodā Mintautišķis izcēlās ar diviem vārtu guvumiem – 5. minūtē vairākumā un 9. minūtē.

Deviņās Alpu līgas spēlēs Mintautišķis sakrājis 12 (6+6) punktus.

“HK Celje” ar astoņiem punktiem deviņās spēlēs tabulā ieņem pēdējo 16. vietu

Citā spēlē Daniela Mūrnieka pārstāvētā Zalcburgas “EC Red Bull Juniors” ar 5:4 (2:1, 2:1, 1:2) pārspēja Roberta Lipsberga “EC Bregenzerwald”.

Mūrnieks izcēlās ar vārtu guvumu, otrās trešdaļas 6. minūtē panākot 4:2. Šie kļuva par latvieša pirmajiem vārtiem Alpu līgā.

Lipsbergs atzīmējās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli. Uzbrucējs pirmajā periodā guva “EC Bregenzerwald” pirmos vārtus, taču otrā perioda 31. sekundē palīdzēja panākt izlīdzinājumu 2:2.

Šosezon Lipsbergs desmit spēlēs sakrājis 11 (5+6) punktus. Mūrnieka kontā divos mačos vieni vārti un rezultatīva piespēle.

“EC Bregenzerwald” ar 16 punktiem desmit spēlēs ierindojusies 6. vietā. Savukārt, “EC Red Bull Juniors” ar deviņās spēlēs sakrātiem 12 punktiem ieņem 10. vietu līgā.

Visbeidzot, Artūra Brikmaņa pārstāvētā Lincas “Steel Wings” ar 5:4 (2:2, 2:1, 1:1) apspēlēja Kicbīheles ”