Tumānovs otro dienu pēc kārtas rezultatīvs Somijā, Ošenieks atgriežas laukumā

Latviešu aizsargs Miks Tumānovs šovakar atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Somijas pēc spēka 2. līgā (Mestis) komandas uzvarā.

Tumānova pārstāvētā Rovaniemi ”RoKi” mājās ar 3:6 (1:2, 1:1, 1:3) piekāpās cita aizsarga Artūra Andžāna pārstāvētajai Turku TUTO.

21 gadu vecais Tumānovs 14. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, palīdzēja komandai samazināt rezultāta starpību līdz minimumam (1:2). Latviešu aizsargs izcēlās ar rezultatīvu sniegumu otro dienu pēc kārtas.

Tumānovs nospēlēja 21 minūti un 33 sekundes, kuru laikā izpildīja sešus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Latviešu aizsargs šosezon 30 spēlēs ir sakrājis 17 (4+13) punktus.

Tikmēr Andžāns 17 minūšu un 32 sekunžu laikā atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Citā mačā aizsarga Roberta Kaļķa pārstāvētā Iisalmi ”Peli-Karhut” izbraukumā ar 4:1 (3:0, 0:1, 1:0) apspēlēja aizsargu Ernesta Ošenieka un Ņikita Mateiko pārstāvēto Kokolas ”Hermes”.

Kaļķis laukumā pavadītajās 17 minūtēs un 40 sekundēs izpildīja divus metienus pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Ošenieks nospēlēja 12 minūtes un 56 sekundes, kuru laikā tika pie neitrāla lietderības koeficienta. Latviešu aizsargs devās laukumā pirmoreiz kopš 17. decembra.

Savukārt Mateiko 14 minūtēs un desmit sekundēs atzīmējās ar vienu metienu pa pretinieku vārtiem un neitrālu lietderības koeficientu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Mestis