Tumānovs rezultatīvs latviešu derbijā Somijā (VIDEO)

Latviešu aizsargs Miks Tumānovs šovakar atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Somijas pēc spēka 2. līgā (Mestis) komandas uzvarā.

Tumānova pārstāvētā Rovaniemi ”RoKi” mājās ar 4:1 (0:0, 0:1, 4:0) pieveica aizsarga Artūra Andžāna pārstāvēto Turku TUTO.

Latviešu aizsargs trešā perioda vidū, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas trešajā vārtu guvumā un palīdzēja ”RoKi” panākt 3:0.

Tumānovs nospēlēja 22 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latviešu aizsargs 29 mačos šosezon ir 16 (4+12) punktus.

Tikmēr Andžāns laukumā pavadītajās 18 minūtēs un 56 sekundēs ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Citā spēlē aizsarga Roberta Kaļķa pārstāvētā Iisalmi ”Peli-Karhut” viesos ar 5:2 (0:2, 1:0, 4:0) apspēlēja Joensū ”Kiekko-Pojat”.

Kaļķis nospēlēja 17 minūtes un 27 sekundes, izpildot trīs metienus, nopelnot divas soda minūtes un maču noslēdzot ar neitrālu lietderību.

Autors: Rainers Rogs Avots: Mestis