Marenis turpina uguņot Zviedrijā un iemet ”hat-trick”, rezultatīvi arī Golovkovs un Jeļisejevs

Fantastisku spēli Zviedrijas pēc spēka 2. līgā (Allsvenskan) šovakar aizvadīja latviešu uzbrucējs Rihards Marenis, kurš izcēlās ar trim gūtiem vārtiem jeb ”hat-trick”. Tāpat ar rezultatīvu sniegumu atzīmējās arī uzbrucēji Georgs GolovkovsNikolajs Jeļisejevs un Maksims Semjonovs.

Pateicoties Mareņa trim gūtajiem vārtiem, ”Vita Hasten”, ko pārstāv arī Latvijas izlases uzbrucējs Gints Meija, mājās ar 5:2 (1:0, 1:1, 3:1) apspēlēja ”Karlskoga”. Marenis 17. minūtē atklāja mača rezultātu, bet pamatlaika beigās divreiz ieraidīja ripu tukšos pretinieku vārtos un noformēja sev ”hat-trick”.

Pārliecinošu uzvaru izcīnīja arī Georga Golovkova pārstāvētā ”Almtuna”, kas, spēlējot viesos, ar 5:1 (1:0, 3:0, 1:1) sakāva ”Kristianstads”. Svarīgu ieguldījumu komandas uzvarā sniedza arī Golovkovs, kurš 25. minūtē asistēja komandas uzvaras vārtu guvumā.

Tāpat ar rezultatīvu piespēli izcēlās arī Nikolajs Jeļisejevs, kurš palīdzēja ”Modo” mājās ar 5:2 (1:0, 2:2, 2:0) pieveikt Latvijas izlases bijušā uzbrucēja Aleksandra Semjonova dēla Maksima pārstāvēto AIK. Šajā mačā rezultatīvu piespēli nopelnīja arī Semjonovs, kuram ir Zviedrijas pilsonība.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan