Makinonam pieci punkti, Girgensona “Sabres” piekāpjas čempioniem (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 4:6 (2:1, 1:4, 1:1) mājās piekāpās aizvadītās sezonas Stenlija kausa čempioniem Kolorado “Avalanche”.

Girgensons šajā mačā uz ledus aizvadīja 11 minūtes un 44 sekundes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 50% iemetienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda devītajā minūtē “Avalanche” uzbrucējs J.T. Komfers vairākumā atklāja mača rezultātu, bet J.J. Peterka 11. minūtē panāca izlīdzinājumu. Teidžs Tompsons 11 sekundes pirms perioda beigām vairākumā vadībā izvirzīja “Sabres”.

Neitans Makinons otrās trešdaļas devītajā minūtē vairākumā izlīdzināja rezultātu, Arturī Lekonens 49 sekundes vēlāk vairākumā deva priekšrocību “Avalanche”, bet Neitans Makinons 12. minūtē dubultoja viesu pārsvaru.

Dilans Kozenss otrā perioda 15. minūtē vairākumā samazināja viesu pārsvaru līdz minimumam, bet J.T. Komfers ar saviem otrajiem vārtiem mačā 18. minūtē atjaunoja “Avalanche” divu vārtu priekšrocību.

Alekss Taks vien septiņas sekundes pēc trešā mača nogriežņa sākuma guva ceturtos “Sabres” vārtus spēlē, bet Mikko Rantanens pēdējā minūtē ieraidīja ripu tukšos vārtos un pielika punktu spēlei. “Avalanche” uzbrukuma līderis Neitans Makinons šajā vārtu guvumā nopelnīja savu piekto punktu mačā.

Uko Pekka Lūkonens atvairīja 28 no 33 “Avalanche” metieniem, bet Aleksandrs Georgijevs tika galā ar 24 no 28 “Sabres” raidījumiem.

Girgensonam šosezon 22 spēlēs trīs vārti un trīs piespēles, bet “Sabres” ar 21 punktu 24 mačos ierindojas 13. vietā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs “Sabres” 5. decembrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Sanhosē “Sharks” vienību.