Lipsbergs uguņo Latvijas hokejistu derbijā Austrijā

Šovakar Alpu hokeja līgas spēlē Artūra Brikmaņa pārstāvētā Lincas “Steel Wings” ar 4:5 (1:1, 3:2, 0:1, 1:0) viesos papildlaikā apspēlēja Roberta Lipsberga pārstāvēto “EC Bregenzerwald”.

Lipsbergs šajā mačā guva divus vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli. Pirmā perioda 4. minūtē Lipsbergs atklāja mača rezultātu. Otrās trešdaļas sākumā latvietis atgrieza Brēgenzērvaldas vienībai viena gola pārsvaru. Septiņas minūtes vēlāk viņš asistēja komandas trešajos vārtos.

Savukārt, Brikmanis, spēlējot pirmajā maiņā, ar rezultativitāti neizcēlās.

Šosezon Lipsbergs 16 spēlēs sakrājis 21 (10+11) punktus. Tikmēr Brikmaņa kontā četras rezultatīvas piespēles 16 spēlēs.

“Steel Wings” ar 20 punktiem pēc 16 spēlēm ierindojusies 11. vietā. “EC Bregenzerwald” ar 24 punktiem 16 spēlēs ieņem 7. vietu.