Lipsbergam lielisks sniegums, vārti arī Saulietim, ”Valk 494” finālsērijā panāk 1-1

Pirmo uzvaru Igaunijas “Unibet” hokeja līgas finālsērijā šodien izcīnīja vairāku Latvijas hokejistu pārstāvētā Tartu “Valk 494”, kas otrajā finālsērijas spēlē izbraukumā ar 6:4 (2:0, 2:2, 2:2) pārspēja Narvas ”PSK” un sērijā līdz trīs uzvarām panāca 1-1.

Tāpat kā vakar arī šodien Tartu kluba sastāvā laukumā devās četri Latvijas hokejisti – aizsargi Didzis Jansons un Mārtiņš Jakovļevs, kā arī uzbrucēji Kaspars Saulietis un Miks Lipsbergs.

Saulietis 36. minūtē pēc Lipsberga un Jakovļeva piespēlēm izvirzīja “Valk 494” vadībā ar 3:2. Savukārt Lipsbergs trešā perioda ievadā, saņemot ripu no Saulieša, panāca uz tablo pārliecinošo 5:2.

Lipsbergs šodien izcēlās ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Saulietis nopelnīja divus (1+1) punktus, bet Jakovļevs tika pie viena (0+1) punkta. Jansons ar rezultatīvu sniegumu neizcēlās.

Atgādināsim, ka pirmajā finālsērijas mačā “Valk 494” piedzīvoja zaudējumu ar 3:6.

Sērijas trešā spēle paredzēta 6. aprīlī, plkst. 17:00. Tā norisināsies Tartu.