Saulietim vārti, Tartu ”Valk 494” Igaunijas finālsēriju sāk ar neveiksmi

Igaunijas “Unibet” hokeja līgas finālsēriju ar zaudējumu šodien uzsāka vairāku Latvijas hokejistu pārstāvētā Tartu “Valk 494”, kas viesos ar 3:6 (2:2, 1:0, 0:4) piekāpās Narvas ”PSK” un sērijā līdz trīs uzvarām nonāca iedzinējos ar 0-1.

Tartu kluba sastāvā šodien laukumā devās četri Latvijas hokejisti – aizsargi Didzis Jansons un Mārtiņš Jakovļevs, kā arī uzbrucēji Miks Lipsbergs un Kaspars Saulietis.

Lipsbergs 17. minūtē, asistējot “Valk 494” otrajā vārtu guvumā, palīdzēja viesiem panākt uz tablo 2:2, bet Saulietis pēc Jansona piespēles 39. minūtē izvirzīja Tartu klubu vadībā ar 3:2.

Pēdējais vārds gan piederēja laukuma saimniekiem, kuri trešajā periodā guva četrus bezatbildes vārtus un beigu beigās svinēja uzvaru ar 6:3.

Rīt, plkst. 14:00, abas komandas tiksies atkārtoti.