Lieliskais Balcers gūst divus vārtus Šveicē, Punnenovs ielaiž deviņas ripas (VIDEO)

Šovakar Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Šveices hokeja līgas (NL) komanda Cīrihes “Lions” ar rezultātu 5:2 (0:0, 1:1, 4:1) viesos pārspēja Rapersvilas-Jonas “Lakers” vienību.

Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 37 sekundes, guva divus vārtus, divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un laukumu pameta pozitīvu ar lietderības koeficientu “+2”.

Pirmo precīzo metienu uzbrucējs nopelnīja trešā perioda 13. minūtē, izvirzot “Lions” vadībā ar 3:2, bet otros vārtus hokejists guva trešās trešdaļas 16. minūtē, panākot rezultātu 4:2.

Balcers šosezon desmit spēlēs ticis pie septiņiem vārtu guvumiem un piecām rezultatīvām piespēlēm, bet “Lions” ar 24 punktiem desmit mačos ierindojas otrajā vietā līgā.

Citā mačā Oskara Lapinska Langnavas “Tigers” ar rezultātu 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) viesos uzvarēja Denisa SmirnovaEHC Kloten” vienību.

Lapinskis šajā spēlē uz laukuma pavadīja 14 minūtes un 38 sekundes, vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon 11 spēlēs guvis vienus vārtus, bet “Tigers” ar 14 punktiem 11 mačos ierindojas desmitajā vietā līgā.

Tikmēr Smirnovs, kurš traumas dēļ vēl šosezon laukumā nav devies, arī šajā cīņā atradās ārpus pieteikuma.

Visbeidzot, Ronalda Ķēniņa un Ivara Punnenova “HC Lausanne” 2:9 (0:5, 2:2, 0:2) izbraukumā piedzīvoja sagrāvi “EV Zug” klubam.

Ķēniņš šajā cīņā 12 minūtēs un 28 sekundēs divreiz meta pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus, uzvarēja abus iemetienus, kuros piedalījās un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Punnenovs šajā spēlē atvairīja 25 no 34 “EV Zug” raidījumiem.

Ķēniņš sešās NL spēlēs pie punktiem nav ticis. Trīs spēlēs ar Šveices otrās līgas (SL) klubu Martiņjī “HCV Red Ice” hokejists guvis vienus vārtus un atdevis vienu piespēli.

Tikmēr Punnenovs šajā sezonā piecās cīņās apstādinājis 82,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 4,41 ripu.

“HC Lausanne” šajā sezonā 12 mačos nopelnījuši 16 punktus un atrodas septītajā vietā līgā