Latvijas hokejistu pārstāvētā ”Viru Sputnik” izcīna Igaunijas bronzu

Igaunijas “Unibet” hokeja līgā šodien tika aizvadīta spēle par trešo vietu. Bronzas godalgas izcīnīja Latvijas uzbrucēju Markusa Priedīša un Konstantina Korkus pārstāvētā Kohtla-Jerves “Viru Sputnik”, kas cīņā par trešo vietu ar 3:2 (0:2, 2:0, 1:0) pārspēja Kohtla-Jarves “Everest”.

“Everest” pēc pirmās trešdaļas atradās vadībā ar 2:0, bet mača turpinājumā “Viru Sputnik” guva trīs bezatbildes vārtus. Uzvaras ripa tika iemesta vien 56. minūtē.

Neviens no Latvijas hokejistiem šoreiz ar rezultatīvu sniegumu neizcēlās.

Priedītis 15 regulārās sezonas spēlēs guva piecus vārtus un izdarīja astoņas rezultatīvas piespēles, bet četros Play-off mačos palika bez punktiem.

Tikmēr Korkus 11 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar septiņiem precīziem metieniem un četrām rezultatīvām piespēlēm. Savukārt četros Play-off mačos hokejists nopelnīja vienu (0+1) punktu.

Šodien tika aizvadīta arī Igaunijas “Unibet” hokeja līgas pirmā finālspēle. ”Hokejazinas.com” jau vēstīja, ka finālsērijas ievadā vairāku Latvijas hokejistu pārstāvētā Tartu “Valk 494” viesos ar 3:6 piekāpās Narvas ”PSK”.