SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Latvijas hokejists atzīts par otro labāko kreisās malas aizsargu “Mestis” līgā

Latvijas aizsargs Miks Tumānovs atzīts par otro labāko kreisās malas aizsargu Somijas pēc spēka otrajā hokeja līgā (Mestis), vēstīts līgas oficiālajā mājaslapā.

Tumānovs iekļuvis otrajā visu zvaigžņu komandā kopā ar malējiem uzbrucējiem Janni Hemeleinenu un Jusso Heikili, centra uzbrucēju Heiki Hūtunenu, labās malas aizsargu Jusso Ketolu un vārtsargu Ētu Randelinu.

Pirmajā visu zvaigžņu komandā atrodas centra uzbrucējs Miko Pertu, malējie uzbrucēji Aleksi Anti-Roiko un Samu Tuomāla, labās malas aizsargs Aleksi Matinmiko, kreisās malas aizsargs Arto Lepenens, kā arī vārtsargs Valteri Ignatjevs.

Šosezon “Mestis” kluba Rovaniemi “RoKi” rindās aizsargam 51 spēlē 12 vārti un 24 rezultatīvas piespēles. Desmit izslēgšanas mačos hokejistam divi vārtu guvumi. Vienā U-20 Somijas līgas spēlē Tumānovs palika bez punktiem.

21 gadu vecais aizsargs arī tika iekļauts Latvijas izlases treniņnometnē pirms 2023. gada pasaules hokeja čempionāta, taču kā viens no pēdējiem tika atskaitīts no valstsvienības.

Pavasarī Tumānovs uz trim sezonām parakstīja līgumu ar Somijas augstākās hokeja līgas (Liiga) klubu Jiveskiles “JYP”. Sarunā ar “Hokejazinas.com” aizsargs atklāja, ka klubs par viņu interesi izrādījis jau aizvadītajā ziemā.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Mestis

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)