Latviešu derbijā SHL Ābols tiek pie diviem punktiem

Šovakar Zviedrijas hokeja līgas (SHL) spēlēs piedalījās trīs Latvijas hokejisti.

Latvijas hokejistu derbijā Rodrigo Ābola pārstāvētā Engelholmas “Rogle” mājās ar rezultātu 3:6 (3:0, 0:3, 0:3) piekāpās Mārtiņa Dzierkala pārstāvētajai Šellefteo “AIK”.

Pirmā perioda 12. minūtē Ābols dubultoja “Rogle” pārsvaru, panākot 2:0. Septiņas minūtes vēlāk Ābols asistēja komandas trešajos vārtos.

Ābols uz laukuma pavadīja 18:02 minūtes, izcēlās ar vārtu guvumu, rezultatīvu piespēli, veica trīs metienus pa vārtiem, pielietoja spēka paņēmienu un uzvarēja desmit iemetienus no 23 (43,5%), maču noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”, taču pretinieku komandā spēlējošais Dzierkals sev atvēlētajās 15:06 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem un pameta laukumu ar pozitīvu lietderību “+1”.

Šosezon Dzierkals 11 spēlēs guvis vienus vārtus. Savukārt, Ābols 11 cīņās guvis piecus vārtus un atdevis trīs piespēles.

“Rogle” ar 13 punktiem 11 mačos ieņem 12. vietu līgā. Nākamā spēle komandai paredzēta 21. oktobrī mājās pret “Timra IK”.

“AIK” ar 23 punktiem 11 mačos ieņem 2. vietu SHL. Nākamo spēli komanda aizvadīs 21. oktobrī pret “Lulea HF”.

Citā mačā Kristiāna Rubīna Ērnšeldsvīkas “MoDo” viesos piekāpās Vekšes “Lakers” ar 0:1 (0:1, 0:0, 0:0).

Vienīgie vārti spēlē tika gūti 7. minūtē.

Rubīns uz ledus pavadītajās 17:12 minūtēs veica trīs metienus pa vārtiem.

Šosezon Rubīns 11 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis divas piespēles.

“MoDo” ieņem 6. vietu SHL ar 11 spēlēs izcīnītiem 18 punktiem. Rubīna komandai nākamais mačs paredzēts 21. oktobrī, kad viesosies pie “IK Oskarshamn”.