Larionova divi vārti atnes “Energa” uzvaru trīs latviešu spēlē

Šovakar Polijas hokeja līgā norisinājās latviešu derbijs, uzbrucēju Denisa Fjodorova un Daņilas Larionova pārstāvētā komanda Torunas “Energa” ar rezultātu 4:3 (1:2, 2:0, 1:1) mājās apspēlēja aizsarga Kristapa Jākobsona Aušvicas “Unia”.

Larionovs šajā mačā uguņoja, sakrājot trīs punktus (2+1). No sākuma latvietis pirmā perioda beigās asistēja “Energa” pirmajos vārtos, palīdzot panākt 1:2. Pēc tam, otrajā trešdaļā, Larionovs guva divus vārtus pēc kārtas izceļoties 5. un 20. minūtēs, rezultātam kļūstot 3:2.

Larionova maiņas biedrs Fjodorovs tika pie vienas rezultatīvas piespēles, asistējot Larionova otrajos vārtos sešas sekundes līdz otrās trešdaļas beigām.

Savukārt, Jākobsons pie punktiem netika.

Šosezon Fjodorovs 16 spēlēs ticis pie 11 (5+6) punktiem, bet Larionovs 16 cīņās nopelnījis septiņus punktus (4+3). Tikmēr Jākobsons 16 spēlēs nopelnījis sešus punktus (0+6).

“Energa” komanda šajā sezonā 16 spēlēs nopelnījusi 24 punktu un ierindojas piektajā vietā līgā. “Unia” ar 31 punktu 16 spēlēs ieņem 2. vietu tabulā.