Lapinskis revanšējas Cjunskim par oktobrī piedzīvoto 0:8

Šovakar Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) tika aizvadīta viena spēle, kurā tikās latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Uzbrucēja Roberta Cjunska pārstāvētā “Lugano” savā laukumā tikās ar cita uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvēto Langnavas “Tigers” un piedzīvoja zaudējumu ar 2:3.

Langnavas hokejisti mača laikā bija vadībā ar 2:0, tomēr mājinieki spēja panākt neizšķirtu. Viesi trešajā periodā vēlreiz izvirzījās vadībā, bet “Lugano” mača izskaņā guva vārtus, kurus tiesneši pēc video atkārtojuma noskatīšanās tomēr neieskaitīja.

Cjunskis aizvadītajam mačam netika pieteikts, bet Lapinskis spēlēja trešajā maiņā. Uzbrucējs laukumā pavadīja 13 minūtes, bet statistikas rādītājos neatzīmējās.

“Tigers” hokejistiem šis bija piektais panākums pēdējās sešās spēlēs. Langnavas klubs ar 35 punktiem ieņem 8. vietu, savukārt “Lugano” ar 38 punktiem atrodas 6. vietā.