Laine atgriežas ar diviem vārtiem, Merzļikins rezervē “Blue Jackets” uzvarā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” viesos ar rezultātu 4:1 (2:0, 2:0, 0:1) uzvarēja Vinipegas “Jets” vienību.

Pirmās trešdaļas septītajā minūtē “Blue Jackets” uzbrucējs Patriks Laine atklāja mača rezultātu, bet Ēriks Gudbransons 11. minūtē dubultoja pārsvaru.

Otrā perioda ceturtajā minūtē Patriks Laine palielināja mājinieku pārsvaru līdz trim ripām, bet Gustavs Nīkvists 13. minūtē guva ceturtos “Blue Jackets” vārtus.

Bijušais Kolumbusas komandas uzbrucējs Pjērs Lūks Dubuā trešā mača nogriežņa 16. minūtē vairākumā guva goda vārtus Vinipegas komandas labā.

Elvis Merzļikins, kurš atveseļojies no traumas, šajā mačā atradās rezervē. Jonass Korpisalo atvairīja 37 no 38 “Jets” metieniem, bet Dāvids Ritīčs tika galā ar 22 no 26 “Blue Jackets” raidījumiem.

Kolumbusas “Blue Jackets” ar 18 punktiem 22 spēlēs atrodas pēdējā, 16. vietā Austrumu konferencē, bet Vinipegas “Jets” ar 29 punktiem 22 mačos ierindojas piektajā vietā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Merzļikina klubam 5. decembrī plkst. 1:00 pēc Latvijas laika viesos pret Detroitas “Red Wings” vienību.