Kuldam vārtu guvums, Bērziņš atgriežas pēc savainojuma sadziedēšanas

Šovakar Čehijas pēc spēka 2. līgas spēlē Edgara Kuldas pārstāvētā Prāgas “Slavia” viesos ar rezultātu 2:3 (1:1, 1:1, 0:1) piekāpās Daniela Bērziņa “VHK Vsetin”.

Kulda pirmā perioda 9. minūtē realizēja skaitlisko vairākumu, atklājot mača rezultātu. Uzbrucējs nospēlētajās 20 ar pusi minūtēs vienreiz meta pa vārtiem un uzvarēja sešus no 14 iemetieniem.

Šosezon Kulda “Slavia” kreklā 27 spēlēs guvis piecus vārtus un 11 reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

Bērziņš atgriezās “VHK Vsetin” ierindā pēc astoņu spēļu izlaišanas. Nospēlētajās 13:56 minūtēs latvietis vienreiz meta pa vārtiem un uzvarēja četrus no 11 iemetieniem.

Uzbrucēja kontā 17 spēlēs astoņi punkti (3+5).

Nākamo spēli tabulā 2. vietā ar 52 punktiem 28 spēlēs esošā “VHK Vsetin” aizvadīs 9. decembrī pret Litomerices “Stadion”.

Prāgas komanda ierindojusies pēdējā, 14. vietā ar izcīnītiem 26 punktiem 28 mačos. Nākamo maču Kuldas vienība aizvadīs 9. decembrī pret Prerovas “Zubr”.

Citā mačā Patrika Ozola pārstāvētā Jihlavas “Dukla” mājās ar 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) uzveica “HC Frydek-Mistek”.

Ozols uz ledus pavadītajās 22 minūtēs un 11 sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, pa reizei veica un bloķēja metienu, kā arī pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Aizsargs 25 cīņās guvis vienus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles. Aizvadītās nedēļas beigās Ozols debitēja Čehijas Ekstralīgā, taču divos mačos pie punktiem netika.

“Dukla” ar 41 punktu pēc 27 spēlēm ieņem 7. vietu. Ozola komanda nākamo spēli aizvadīs 9. decembrī pret Kolīnas “Marimex”.

Visbeidzot, Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” komanda mājās piekāpās Kolīnas “Marimex” ar 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā.

Razgals 16:48 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem, vienu metienu bloķēja, uzvarēja vienīgo iemetienu, nerealizēja bullīti un pabeidza maču ar negatīvu lietderību “-1”.

Uzbrucējs šosezon 26 mačos izcēlies ar deviņim precīziem metieniem un desmit piespēlēm.

Turnīra tabulā Ostravas komanda ar 67 punktiem 28 spēlēs ieņem 1. vietu. Nākamais mačs komandai paredzēts 9. decembrī pret Trebičas “SK Horacka Slavia”.