Kuldam divas piespēles; Razgals gūst vārtus mājās

Šovakar Čehijas pēc spēka otrajā līgā (Chance Liga) spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstavētās komandas.

Prāgas “Slavia”, kuru pārstāv uzbrucējs Edgars Kulda, savā laukumā tikās ar cita latvieša Patrika Ozola pārstāvēto Jihlavas “Dukla”, zaudējot pagarinājumā ar 4:5.

Kulda aizvadītajā mačā atdeva divas rezultatīvas piespēles, laukumā pavadot nedaudz vairāk par 17 minūtēm. Hokejista rēķinā arī divi metieni pa vārtiem un lietderības koeficents “+2”.

Ozols šajā mačā laukumā nedevās.

Tikmēr citā spēlē Ostravas “Torax Poruba 2011” (Frenks Razgals) savā laukumā ar 4:1 pārspēja Pardubices fārmkluba komandu “Dynamo B”.

Razgals šajā mačā trešā perioda 17. minūtē guva komandas ceturtos vārtus. Uzbrucējs laukumā pavadīja 17 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, kā arī nopelnīja lietderības koeficentu “+1”.

Vēl vienā spēlē uzbrucēja Daniela Bērziņa pārstāvētā “VHK Vsetin” savā laukumā ar 4:0 pārspēja HC “Sokolov”, bet uzbrucējs savainojuma dēļ laukumā nedevās.

Tabulā līderi ar 53 punktiem ir “Torax Poruba 2011” hokejisti, otrajā vietā ar 43 punktiem ir Vsetinas komanda, bet trešie ar 38 punktiem ir Litomerices “Stadion” hokejisti.