Kulda apzog pretinieku, Zabusovs apšauda sāncenšu vārtus (VIDEO)

Čehijas pēc spēka 2. līgā šovakar spēles aizvadīja Latvijas hokejisti.

Aizsargu Patrika Ozola un Eduarda Hugo Jansona, kā arī uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Jihlavas “Dukla” mājās ar 2:1 (2:0, 0:0, 0:1) uzveica Trebičas “SK Horacka Slavia”.

Kulda 12. minūtē asistēja “Dukla” pirmajos vārtos. Uzbrucējs 17 minūtēs un 55 sekundēs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja desmit no 13 (77%) iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Ozols uz ledus pavadīja 16 minūtes un vienu sekundi, reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, bloķējot vienu metienu un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Tikmēr Jansons 14 minūtēs un 22 sekundēs izpildīja trīs metienus, bloķēja vienu metienu un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon Kulda desmit spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles. Savukārt Ozols un Jansons desmit mačos tikuši pie trīs (0+3) punktiem.

Latviešu pārstāvētā “Dukla” nākamo spēli aizvadīs 16. oktobrī, plkst. 19:00 izbraukumā tiekoties ar Prostejovas “Jestrabi”.

Uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” viesos papildlaikā ar 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:1) piekāpās Sokolovas “Banik”.

Razgals laukumā pavadīja 15 minūtes un desmit sekundes, reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs 11 spēlēs guvis piecus vārtus un izdarījis četras rezultatīvas piespēles.

“Torax Poruba 2011” nākamo maču aizvadīs 16. oktobrī, plkst. 19:00 savā laukumā uzņemot Pardubices “Dynamo B”.

Uzbrucēja Patrika Zabusova pārstāvētā Pršerovas “Zubr” mājās ar 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) apspēlēja Prostejovas “Jestrabi”.

Zabusovs 15 minūtēs un četrās sekundēs izdarīja sešus(!!!!!) metienus un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs deviņās spēlēs izcēlies ar diviem vārtu guvumiem un rezultatīvu piespēli.

“Zubr” nākamo maču aizvadīs 16. oktobrī, plkst. 18:30 izbraukumā tiekoties ar Zlīnas “Berani”.

Savukārt uzbrucēja Kristera Zvaguļa pārstāvētā Prāgas “Slavia” savā laukumā ar 5:3 (2:1, 2:1, 1:1) pārspēja aizvadītās sezonas čempioni “VHK Vsetin”.

Zvagulis nospēlēja deviņas minūtes un divas sekundes, kuru laikā atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs desmit mačos atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

“Slavia” nākamo spēli aizvadīs 16. oktobrī, plkst. 19:00 viesojoties pie Trebičas “SK Horacka Slavia”.