Krastenbergam un Bičevskim pa vārtu guvumam savstarpējā spēlē

Šovakar Austrijas augstākajā hokeja līgā (IceHL) mačus aizvadīja visi trīs Latvijas hokejisti.

Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā norisinājās latviešu derbijs, Māra Bičevska pārstāvētajai “Olimpijazaudējot uzbrucēja Renāra Krastenberga pārstāvētajai Grācas “Moser Medical 99ers” ar rezultātu 3:6 (1:3, 1:1, 1:2).

Bičevskis pirmā perioda 15. minūtē guva vārtus, samazinot rezultāta starpību līdz 1:2. Šajā spēlē Bičevskis divreiz meta pa vārtiem un sakrāja negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Uzbrucējs šosezon 25 spēlēs ticis pie sešiem vārtu guvumiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Krastenbergs minūti pēc Bičevska vārtiem arī izcēlās ar precīzu metienu, atgriežot divu vārtu pārsvaru. Krastenbergs trīsreiz apdraudēja pretinieku vārtus.

Sešās spēlēs Krastenbergs izcēlies ar četriem vārtu guvumiem.

“Olimpija” ar 29 punktiem 25 mačos atrodas devītajā vietā IceHL. Nākamā cīņa Austrijas līgā Bičevska klubam paredzēta 8. decembrī pret Insbrukas “Tiroler Wasserkraft”.

Tikmēr “Moser Medical 99ers” ierindojusies pēdējā, 13. vietā ar izcīnītiem 20 punktiem 24 spēlēs. Nākamo maču Grācas klubs aizvadīs Itālijā 3. decembrī pret Bolcāno “Foxes”.

Citā mačā Artūra Kuldas “Villacher SV” viesos ar rezultātu 2:3 (1:0, 1:1, 0:2) piekāpās Ungārijas komandai “Fehervar AV19”.

Kulda izpildīja vienu metienu pa vārtiem un pameta laukumu ar negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon Kulda 24 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis sešas piespēles.

“Villacher SV” ar 41 punktu 24 mačos ierindojas sestajā vietā līgā. Nākamā cīņa Kuldas komandai paredzēta 3. decembrī pret Zalcburgas “Red Bull”.