Ķēniņš spēlē 12 minūtes, Lozanna tuvojas tabulas pirmajam trijniekam

Šovakar Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) latviešu hokejista Ronalda Ķēniņa pārstāvētā HC “Lausanne” izbraukumā tikās ar HC “Davos” klubu.

Uzvaru ar rezultātu 2:1 izcīnīja Lozannas hokejisti, kuriem šī bija trešā uzvara pēc kārtas.

Pirmajā periodā vārti netika gūti, bet otrajā trešdaļā Lozannas klubs izvirzījās vadībā ar 1:0. Trešajā periodā vispirms 6. minūtē Davosas kluba hokejisti izlīdzināja rezultātu, bet 16. minūtē Lozanna atjaunoja vadību, panākot 2:1. Atlikušajā mača laikā rezultāts nemainījās, un Lozannas klubs varēja svinēt trešo uzvaru pēc kārtas.

Ķēniņš šajā mačā spēlēja ceturtajā maiņā un laukumā pavadīja 12 minūtes, kuru laikā izdarījavienu metienu pa vārtiem, kā arī bloķēja vienu pretinieku metienu.

Lozannas klubs ar 82 punktiem tabulā ieņem ceturto vietu, savukārt līderi ar 99 punktiem ir Cīrihes “Lions” hokejisti.

Nākamo spēli Lozannas komanda aizvadīs savā laukumā 23. februārī ar “Ambri-Piotta”.